اشتراک ریزباکس چیست؟

ریزباکس یک میان وعده اشتراکی می باشد که توسط مجموعه ریزخور ارائه می شود. شما می توانید از اتواع ریزباکس هایی که ما برای شما در نظر گرفته ایم یکی را انتخاب کنید و اشتراک یک تا سه ماهه آن را دریافت کنید.

ماموریت کارشناسان تغذیه ریزخور

ما همواره از مشاوره و کمک خبره ترین کارشناسان تعذیه کمک میگیریم تا در انتخاب محتویات ریزباکس ها به ما کمک کنند. تلاش آنها این است تا ضمن اعمال تنوع به محتویات ریزباکس ها میزان کالری آنها را نیز در نظر بگیرند تا مشتریان علاوه بر اینکه از محصولات ما لذت می برند این موضوع موجب معضلاتی از جمله چاقی و… نیز نشود.

از کجا شروع کنیم؟

در لیست زیر ریزباکس های ما را می توانید ببینید. ما دو نوع ریزباکس آفیس داریم که برای مصارف اداری در نظر گرفته شده است. همچنین یک ریزباکس دانش که ویژه افرادی است که مطالعات فشرده دارند. در ریزباکس دانش تلاش شده است تا حد ممکن مواد غذایی ای در نظر گرفته شود که برای هوش و حافظه مفید باشند و ضمنا از خواب آلودگی نیز جلوگیری کنند. دانشجویان کنکوری ها و محققان می توانند مشتری این محصول باشند.

ریزباکس، اولین میان وعده اشتراکی در ایران

طعم های جدید و هیجان انگیز را با ریزباکس تجربه کنید.

اشتراک ریزباکس

ریزباکس یک میان وعده اشتراکی شامل انواع آجیل، میوه های خشک شده، دمنوش و… می باشد که به صورت اشتراک های یک تا سه ماهه قابل خرید هستند. ریزباکس در دوره های ماهیانه و یا هر دو هفته یکبار برای شما ارسال می شود. محتویات هر دوره متفاوت از هر سری می باشد و هربار یک سورپرایز جدید می باشد. ممکن است اینبار ریزباکس هندی و یا آمریکایی ارسال شود و در سری بعدی تبریزی، اصفهانی و یا استوایی باشد. همانطور که از نام آنها مشخص است محتویات هریک مرتبط با آن شهر، کشور یا طعم خاص می باشد.

قیمت: از 199 هزار تومان / ماه