هدف مجموعه ریزخور به طور کلی تهیه، بسته بندی و ارسال میان وعده های سالم و مغذی در قالب یک اشتراک برای مشتریان می باشد. ما از سراسر ایران بهترین و مغذی ترین مواد غذایی را جمع آوری می کنیم و در بسته بندی هایی به نام ریزباکس آنها را ارسال می کنیم.

ریزباکس اولین محصول مجموعه ریزخور می باشد. ریزباکس ها در انواع مختلفی جهت مصرف در محل کار و یا جهت استفاده دانشجویان و... با در نظر گرفتن اولویت استفاده آنها تهیه می شوند. در داخل هر ریزباکس معمولا چهار نوع خوراکی میان وعده ای موجود می باشد. در هر ارسال جدید ما میان وعده جدیدی را در نظر می گیریم تا ضمن کنترل کالری آنها جهت جلوگیری از معضلاتی مانند چاقی یکنواختی و دلزدگی را نیز دور کنیم.

جهت تهیه اشتراک لازم است در ابتدا اقدام به ثبت نام در سایت ریز خور کنید و یکی از ریزباکس های ما را انتخاب کنید. برای این منظور از منوی بالای صفحه بر روی دکمه مشترک شوید کلیک کنید. مراحل لازم جهت تهیه اشتراک ریزباکس توضیح داده شده است.

ما همواره از سراسر ایران به دنبال کشف خوراکی ها و میان وعده های جذاب هستیم. محصولاتی مانند انواع خشکبار و آجیل، انواع شیرینی ها و...

همچنین در صورتی که مشتری ما باشید می توانید به اینستاگرام ریزخور مراجعه کنید و با شرکت در نظرسنجی ها به ما در انتخاب میان وعده های هفته های آتی کمک کنید.

چنانچه پیشنهاد و یا انتقادی از ریزخور و خدمات ما داشتید ما همواره از هر کانالی مشتاق شنیدن صدای شما هستیم. می توانید از صفحه ارتباط با ما و یا از طریق شبکه های اجتماعی ریزخور در اینستاگرام، توییتر و... با ما در تماس باشید.

ممکن است در طول دوره اشتراک شما آدرس و نشانی شما تغییر کند. به این منظور ابتدا به حساب کاربری خود مراجعه کنید و در قسمت آدرس ها نسبت به تغییر نشانی خود اقدام کنید. توجه داشته باشید که حتما پس از تغییر آدرس جهت اعمال آن در ارسال های بعدی تغییر نشانی را از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در میان بگذارید.

در صورتی که به هر دلیل مایل به لغو موقتی اشتراک خود هستید حتما در این خصوص با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن های درج شده در صفحه ارتباط با ما در تماس باشید.